Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web
aktualizované: 08.12.2013 23:44:50 

Vitajte na stránke KIRBYHO CHLUPATÉ ŠTESTÍ

Novinky 2009/2010

Novinky...

16-17.10. 2010- sa konala Medzinárodná výstava v Komárome, kde po obidva dni sme získali titul V1CAC a tým sa stávame ČAKATEĽMI MAĎARSKÉHO ŠAMPIÓNA KRÁSY.
                                                             
3.4.2010- sa v Chovateľskej stanici Aguzannis narodilo 10 krásnych šteniatok labradorského retrievera pracovnej línie. Viac info najdete na tejto webovej stránke: www.aguzannis.sk  .


 27.3.2010- CVP NITRA- na tejto výstave nás posudzovala slovenská rozhodkyňa pani Voláriková, ktorá nám v triede šampiónov udelila titul CAC a tak sa stávame ČAKATEĽOM SLOVENSKÉHO GRAND-ŠAMPIÓNA.


16.3.2010- Dnes nám prišiel certifikát na dedičné ochorenie očí- OptiGen (ktorý nám vyhodnotili v Nemecku), z čoho máme veíkú radosť, lebo náš Kirbuško je Normal / Clear.


23.2.2010- Náš Kirbuško oslávil svoje 3 NARODENINY. Posielame veľkú gratuláciu do Čiech ostatným 8 súrodencom. Pozdravujeme maminku Victoriu Chlupaté štěstí a ocka Gryffindora Juniora tha Best Baron.  


20.2.2010- MVP PREŠOV- HURÁ, HURÁ, HURÁ dokončili sme SLOVENSKÉHO ŠAMPIÓN KRÁSY. Táto výstava bola veľmi úspešna, kde naša nevlastná setrička Hayley Sneh Tatier (CH Gryffindor Junior the Best Baron + Ch Daisy Sneh Tatier) získala v triede mladých svoj prvý titul CAJC. A nedá sa nespomenúť našu mladú Handlerku Mišku Holodovú, ktorá si odniesla dve PRVÉ miesta a jedno DRUHÉ. Všetkým srdečne gratulujeme.


14.1.2010- MVP RZESZOW- Poľsko, sa konala výstava psov kde posudzoval rozhodca Jaroslav Matyaš zo Slovenska. Prezentovali sme sa v triede pracovnej, kde sme získali posledný očakávaný titul  V1CWC, ktorým sme splnili podmienky pre POĽSKÉHO ŠAMPIÓNA KRÁSY. A gratulujeme Michaele Holodovej za 1. miesto v Junior Handlingu a tešíme sa na ďalšie spoločné cestovania.
 

V tomto blízkom období sa zúčastňujeme na bažantích poľovačkách v Beši (pri Nitre), kde nás po prvý krát zavolali priatelia Peťo, Tamara a Ares (www.goldenares.eu) začo im moc Ďakujeme a tešíme sa na ďalšie spoločné stretnutia.9.1.2010- NVP OLOMOUC, napriek zlému počasiu sme sa rozhodli že sa zúčastníme na výstave v Olomouci, kde nám  pani rozhodkyňa Smržová z Čiech udelila známku  V1CAC, ale najviac nás potešil titul NÁRODNÝ VÍŤAZ. A tak sa stávame Čakateľom českého šampióna krásy. A tiež blahoželáme bratovi Kendymu, ktorý získal titul V2RCAC a týmto dňom dokončil českého šampióna. Gratulujeme.  
  

2- 3.1.2010- sme sa zúčastnili na 1. ročníku "Pod jedličkou"  kde nás zavolala naša verná priateľka Stazska (Anastázia Guzanová). Cvičili sme v rôznom  prostredí ako napr. v lese, na poli a pod. Aj keď bola trochu zima cvičilo sa super. Po "náročnom" cvičení na nás čakal vynikajúci obed ktorý pripravila Stazskyna mamina a jej sestra. Bolo výborne a tešíme sa na ďalší ročník "Pod jedličkou".5- 6.12. 2009- MVP NITRA, sme sa zúčastnili na výstave kde sme si v prvý deň od pána rozhodcu Vilmosa Kardosa z Maďarska vyslúžili známku V2RCAC a v deň druhý zase od pani rozhodkyne Janekovej zo Slovenska známku V3.26.9.2009- NVP PREŠOV, sa konala po šiestich rokoch prestávky. My sme boli v triede otvorenej a s počtu piatich psov sme si vyslúžili známku V1CAC od Šwédskeho rozhodcu Johansona Karla-Erika.


12.9.2009SPZ-MARTIN, SUČANY usporiadal v krásnom prostredí Malej Fatry Farbiarske skúšky malých plemien, ktoré nás zaujali a tak sme sa prihlásili. Skúšku sme spravili v prvej cene.29.8.2009- TRUSALOVÁ: Posledný augustoví týždeň chodievame na dovolenku s retriever klubom, kde sa konajú klubové OVVR a JSMP. Nášho Kirbyho sme celý týždeň pripravovali na jeho prvú skúšku- JSMP, na ktorej nazbieral 196 bodov, ktoré stačia na prvú cenu, ale limitujúca známka 2 nás odsunula do ceny druhej.
     


2.8.2009- Prednedávno sme sa zúčastnili na Tatranskej výstave rasových psov v Zakopanom. Kirby si z počtu troch psov vybehal V1CWC a tým sa stáva čakateľom poľského šampióna krásy.2.5.2009- Dnes sme boli na Klubovej výstave v Kosoríne. Posudoval nás Štefan Janega. Kirby sa mu natoľko páčil, že v triede otvorenej, od neho dostal známku V1CAC s výborným posudkom.

 
TOPlist